O nas

Parę słów o Domenie.

Firma  Domena Pracownia Projektowa – Marcin Michalski działa na ogólnopolskim rynku projektów domków katalogowych od 2005 r. sukcesywnie ugruntowując swoją pozycje i zwiększając ofertę. 

Stale analizujemy tendencje na rynku oraz preferencje inwestorów starając się trafić w gust jak najszerszej rzeszy odbiorców będąc świadomymi faktu, iż budowa domu jest dla wielu rodzin inwestycją życia. Jesteśmy otwarci na nowe rozwiązania, technologie i trendy wiedząc, ze ten kto się nie rozwija pozostaje z tyłu. 

Stanowimy zespół ludzi z pasją, którzy kochają to co robią i dbają o swój stały rozwój, by być jeszcze lepszymi w tym co robią. Architekci, graficy, branżyści, marketingowy i handlowcy- wszyscy cechują się kreatywnością i wysokimi umiejętnościami praktycznymi w swej dziedzinie popartymi specjalistyczną wiedzą. 

Wciąż podnosimy poziom oferowanych usług i dbamy, by nasi klienci byli w pełni zadowoleni z kontaktu z naszą firmą.

Żadne pytanie skierowane do nas nie pozostaje bez odpowiedzi i dokładamy wszelkich starań, by były to odpowiedzi wyczerpujące, pozwalające na łatwiejsze dopełnienie wszystkich warunków formalnych związanych z budową domu.

Pilnujemy tego, by nasza wizja architektoniczna była funkcjonalna i w efekcie końcowym niedroga w utrzymaniu nie gubiąc przy tym estetyki pozostając wiernymi naszej misji. 

Naszą misją jest tworzyć  piękne i funkcjonalne domy. 

Cele realizowane przez naszą pracownię to: 

  • projektować domy, w których będzie się dobrze i wygodnie mieszkać latami. Słuchamy uwag i jesteśmy otwarci na sugestie.
  • stale rozwijać nasze umiejętności i poszerzać kompetencje inwestując w kapitał ludzki oraz infrastrukturę. Uczymy się chętnie.
  • poszerzać swoją ofertę o poszukiwane przez inwestorów rozwiązania oraz ułatwienia tak, by Klient został jak najpełniej   obsłużony w komfortowych dla niego warunkach na każdym z etapów budowy własnego domu. Wprowadzamy wiele atrakcyjnych pakietów.
  • zwiększać swój udział w rynku krajowym.
»