Wyświetlaj tematów: 12 24 36    |    Najpierw: najnowsze najstarsze    |   « 1 2 3 4 5 6 ... 8 »

Wszystkie kategorie

JAK ODPOWIEDNIO DOBRAĆ OKNA DACHOWE?

Na rynku dostępna jest szeroka oferta okien dachowych. Ważne jest, aby je prawidłowo dobrać bo pamiętajmy, że odpowiednia konstrukcja, a także ilość okien ma ogromny wpływ na komfort użytkowania poddasza.
więcej »

Rolety zewnętrzne oraz moskitiery

Przez długie zimowe miesiące bardzo tęsknimy za słońcem. Jednak już nawet wiosną wysokie temperatury mogą być bardzo uciążliwe. Aby ochronić się przed zbyt dużym nasłonecznieniem wewnątrz pomieszczeń od lat stosujemy różne sposoby. Najskuteczniejszym i zarazem najwygodniejszym rozwiązaniem są z pewnością rolety zewnętrzne.
więcej »

Najcieplejsze okno dachowe

12.11.2019
Firma FAKRO posiada w swojej ofercie najcieplejsze okno dachowe na rynku z pojedynczym pakietem szybowym FTT U8 Thermo
więcej »

Roleta antywłamaniowa

29.10.2019
Roleta antywłamaniowa w klasie RC2 – nowy wymiar bezpieczeństwa od Aluprof
więcej »

Rekordowa sprzedaż najwyższej jakości produktów Termo Organiki

29.10.2019
Mamy przyjemność ogłosić, iż we wrześniu odnotowaliśmy rekordową sprzedaż elementów Kompletnego Systemu Ociepleń. W ubiegłym miesiącu aż 3 284 556 m2 produktów do ocieplenia trafiło do tysięcy inwestorów oraz firm wykonawczych.
więcej »

Ocieplenie domu wełną mineralną. Co zyskujesz?

Izolacja to inwestycja długofalowa, zwłaszcza, że zwykle budujemy jeden dom na całe życie. Aby była skuteczna i gwarantowała nam komfort użytkowania, ważny jest dobór odpowiednich materiałów izolacyjnych i ich prawidłowy montaż. Co daje nam izolacja wełną mineralną?
więcej »

„Lepiej bez smogu” z ISOVER. Znani sportowcy zachęcają do wspólnej walki

Choć lato w pełni, a wraz z końcem sezonu grzewczego temat smogu ucichł, to problem wcale nie zniknął. Jego rozwiązanie wymaga regulacji legislacyjnych, rozwoju programów ułatwiających ograniczenie zużycia energii oraz zmiany postaw społecznych. Przypomina o tym marka ISOVER, organizująca ogólnopolską kampanię społeczną „Lepiej bez smogu”, w której lubiani sportowcy, ambasadorzy akcji - Kamil Stoch, Anka Dziedzic oraz Antonio Lindback - zachęcają do wspólnej walki o czyste powietrze w Polsce.
więcej »

Energooszczędne produkty do poddaszy

Energooszczędność to jedno z najważniejszych zagadnień we współczesnym budownictwie. Wzrastające ceny energii, wyższa świadomość społeczna oraz zaostrzające się wymogi prawne skłaniają nas do poszukiwania produktów budowlanych o bardzo dobrych parametrach termoizolacyjnych. Firma FAKRO, wiodący producent okien dachowych na świecie, jako jedna z najbardziej innowacyjnych firm w Polsce, w szczególny sposób koncentruje swoje działania na tej kwestii, wprowadzając na rynek produkty o podwyższonej energooszczędności oraz łatwym, systemowym sposobie montażu.
więcej »

Dom z widokiem na komfort – zalety dużych przeszkleń

Wybierając komfortowe miejsce na wypoczynek, odruchowo szukamy obiektów z malowniczym widokiem. Dostęp do naturalnego światła, daleka i szeroka perspektywa oraz poczucie nieograniczonej przestrzeni pomagają nam się odprężyć i wpływają na lepsze samopoczucie. To dlatego domy z dużymi przeszkleniami są synonimem komfortu i luksusu, a nowoczesna stolarka daje w tym zakresie coraz więcej możliwości.
więcej »

Dom pełen ciepła z ISOVER

Niezależnie od pory roku oczekujemy, że w naszym domu panowała będzie przyjemna, komfortowa temperatura. Dom nie powinien nadmiernie nagrzewać się latem, a zimną zbyt szybko tracić ciepła. Osiągnięcie takiego stanu jest możliwe, a bardzo ważną rolę w zapewnieniu komfortu termicznego odgrywa tutaj prawidłowa izolacja dachu.
więcej »

Cisza w Twoim domu

Budując dom, marzymy o komfortowym, ciepłym i cichym miejscu, w którym możemy odpocząć i odstresować się po dniu pełnym napięć. Aby było to jednak możliwe o odpowiednią izolację akustyczną musimy zadbać już na etapach projektu i budowy. A im lepiej akustycznie chroniony dom, im wyższy poziom izolacyjności akustycznej, tym lepiej się w nim czujemy. O czym powinniśmy pamiętać, aby zapewnić sobie niezbędną do regeneracji ciszę?
więcej »

Konsumencki Lider Jakości

08.03.2019
ISOVER ponownie numerem 1 w opinii klientów Jakość, trwałość, skuteczność i niezawodność to najczęściej wskazywane cechy produktów ISOVER w badaniu przeprowadzonym w ramach programu Konsumencki Lider Jakości. Marka materiałów izolacyjnych zajęła I miejsce w kategorii „Systemy dociepleń”. Złote Godło programu trafiło do ISOVER po raz 7. z rzędu!
więcej »
»