Wyświetlaj tematów: 12 24 36    |    Najpierw: najnowsze najstarsze

ABC INWESTORA

Gotowe projekty domów – jak wybrać właściwy?

Wybór projektu to jeden z wielu etapów na drodze do wymarzonego domu. I - jak się okazuje wcale nie jest sprawą prostą. Kryteriów, które musimy wziąć pod uwagę jest wiele i czasem zdecydowanie się na jeden – najlepszy projekt, który w pełni wpisze się w nasze założenia - zajmuje bardzo wiele czasu. . Bogata oferta gotowych projektów z Pracowni Projektowej DOMENA pozwoli na właściwy wybór natomiast my postaramy się dziś nieco rozjaśnić te kwestie, ułatwiając Wam podjęcie trafnej decyzji.
więcej »

Kalkulator Energetyczny

Energooszczędność jest w ostatnich latach jednym z wiodących tematów tematów w budownictwie. Nie bez przyczyny- rosnące ceny nośników energii, ale też systematyczne wprowadzanie nowych rozwiązań (wraz z ich upowszechnianiem przekładającym się na spadek cen), tworzą dla inwestorów warunki i otwierają możliwości zupełnie odmienne od istniejących jeszcze kilkanaście lat wcześniej.
więcej »

Domy energooszczędne

Projekty naszej pracowni można dostosować do wymogów programu dopłat do budownictwa energooszczędnego uruchamianego przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej (50 tysięcy złotych do budowy domu pasywnego i 30 tysięcy do domu energooszczędnego).
więcej »

Pakiet energooszczędny

W ciągu ostatnich kilkunastu lat obserwujemy wkraczanie nowych technologii do budownictwa na niespotykaną dotąd skalę- na pewno warto przyjrzeć się im przy budowie nowego domu, bo nowe rozwiązania to nie tylko szeroko pojęta ekologia, czy wyższa jakość użytkowania, ale często przede wszystkim… ulga dla portfela na długie lata!
więcej »

Od marzenia do realizacji

U podstawy każdego przedsięwzięcia leży marzenie. Człowiek w myślach kształtuje wizję, a potem powoli ustala kolejne kroki , które doprowadzą go do jej realizacji. Nie zawsze jednak wszystko idzie zgodnie z planem i często dlatego, że popełniane są błędy wynikające z niewiedzy. Marzenie o własnym domu jest jednym z najpiękniejszych, bo przy słowie „dom” od razu pojawiają się skojarzenia takie jak : rodzina, bezpieczeństwo, czy własne miejsce na Ziemi. By droga do realizacji tego marzenia stała się prostsza przedstawiamy , w chronologicznym porządku, listę spraw do załatwienia i zagadnień, nad którymi należy się zastanowić.
więcej »
»