« powrót do: ARTYKUŁY

Zakup bezpośrednio od autora

Co zyskujesz kupując bezpośrednio u Autora: 

 1. Pomoc w wyborze projektu – wystarczy dostarczyć nam najistotniejsze dla Państwa kryteria wyboru domu, a pomożemy dopasować projekt najpełniej je spełniający. Wskażemy jego plusy i możliwości.
 2. Gwarancję oryginalności projektu – kupując projekt od jego autora macie Państwo gwarancję jego oryginalności, a co za tym idzie jakości  podpartej renomą Pracowni Projektowej.
 3. Wsparcie dla Inwestorów – nasi architekci odpowiedzą na pytania jakie mogą pojawić się na etapie realizowania inwestycji i postarają się udzielić wszelkiej pomocy, jaką będziemy mogli zaoferować. Kto jak nie my najlepiej znamy swoje projekty?
 4. Gwarancję najniższej ceny- jako właściciele projektu to my dyktujemy jego cenę.
 5. Cenę projektu bez prowizji – nie zarabiamy na pośrednictwie, zarabiamy na projektowaniu.
 6. Darmową przesyłkę- korzystając z przesyłki realizowanej przez Pocztę Polską  nie ponosicie Państwo jej kosztów. To my za to płacimy.
 7. Gwarancję najszybszej dostawy – to od nas są wysyłane projekty, dlatego nie istnieje szybszy kanał ich dystrybucji.
 8. Gwarancję zwrotu  lub wymiany – nie muszą się Państwo obawiać iż zostaną pozostawieni sami sobie w razie jakichś komplikacji  związanych z projektem. Gwarantujemy zarówno jego zwrot , jak i wymianę, na podanych warunkach.
 9. Bezpłatną zgodę na zmiany – na każdym z etapów budowy nasi Inwestorzy mogą zwrócić się do nas o zgodę na zmiany w projekcie, którą wystawiamy  i przesyłamy bezpłatnie.
 10. Bezpłatną teczkę – nasze projekty pakujemy w estetyczną teczkę pozwalającą na przechowywanie dokumentacji w sposób zorganizowany w jednym miejscu.
 11. Bezpłatne dodatkowe pliki do projektu – na życzenie Klienta udostępniamy rysunki szczegółowe do projektu, zestawienie materiałów oraz kosztorys poglądowy. Wszystkie te pliki są gratis!
 12. Poradniki materiałowe – gratis dołączamy specjalnie dla Państwa pakiet poradników dotyczących materiałów budowlanych, które mają na celu przybliżenie najnowszych technologii obecnych na rynku i być może pomogą w wyborze najlepszych dla Państwa rozwiązań materiałowych. 
POLEĆ TEN ARTYKUŁ ZNAJOMEMU:

Napisz nowy post


wyślij
Posty (0)
Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.»